Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI
Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI

 

      Wreszcie to ty możesz zdecydować, co chcesz zmienić w swoim mieście. Poznański Budżet Obywatelski to coroczna akcja społeczna, podczas której mieszkańcy drogą głosowania wybierają projekty mające na celu zmianę ich otoczenia. Począwszy od  poprawy czystości ulic, aż po budowę miejskich siłowni, skateparków czy stworzenia kolejnych nowych wydarzeń kulturalnych.

W tym roku, na ulicach Poznania pojawiła się chodząca skrzynka, która swoim nietuzinkowym wyglądem miała na celu przybliżyć, czym jest PBO, innych zaś zachęcić do głosowania na 3 z ponad 100 projektów, co w rzeczywistości jest banalne i zajmuje zaledwie kilka minut. Przecież głosowanie nie musi nam się kojarzyć z ponurym obowiązkiem i niesmakiem. Z dobrą energią i uśmiechem na twarzy może być tylko czystą przyjemnością.

Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI Akcja "ZMIENIAJMY MIASTO!" - POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI