25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design
25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design

Rok 2018 rozpoczęliśmy eventem z okazji 25-lecia firmy Schattdecor. Impreza utrzymana była w zjawiskowym filmowym klimacie przygód Jamesa Bonda. Już od chwili rozpoczęcia części oficjalnej goście mogli poczuć tajemniczą atmosferę. Wśród przygaszonych świateł na scenie pojawił się Agent 007, który osobiście przywitał wszystkich zebranych, a następnie wprowadził ich w dalszą część wydarzenia.


Po części oficjalnej na uczestników czekały 4 stanowiska wykreowane na wzór escape rooms; każde z nich w zupełnie odmiennym klimacie. Gracze śledząc mapę odwiedzali kolejno: zbrojownię, stanowiska z biżuterią, nawigacją oraz VR. Nasi bohaterowie nie tylko pomogli im w rozwiązaniu łamigłówek, ale także zapoznali z najnowszą technologią oraz bronią, którą posługiwał się bohater powieści Iana Fleminga.

25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design 25-lecie firmy Schattdecor w Concordia Design