O Illuminati

ILLUMINATI specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i realizacji imprez specjalnych i okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń. Posiadamy wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu dużych imprez firmowych, happeningów, koncertów, przedstawień teatralnych, akcji reklamowo - promocyjnych wymagających kreatywnego podejścia i pełnego zaangażowania. Oferujemy kompletną aranżację eventu, począwszy od projektu poprzez wybranie odpowiedniej lokalizacji, atrakcji artystycznych, scenografii, oświetlenia i nagłośnienia.
Specjalizujemy się w realizacji eventów dla dzieci.

Przygotowujemy imprezy w dowolnym miejscu i czasie. Dbamy o ich specyficzny i niepowtarzalny charakter, a wszystkim uczestnikom zapewniamy komfortowe warunki, niezliczone atrakcje i doskonałą zabawę.
Zapewniamy całkowitą aranżację i koordynację Państwa imprez, poczynając od zaplanowania ich przebiegu aż po najdrobniejsze szczegóły techniczne.


W 1997 roku – zainspirowani filmem PATCH ADAMS stworzyliśmy Program Leczenia Śmiechem, którego organem wykonawczym stała się powołana do życia
Poznańska Grupa Artystyczna „Czerwone Nosy”.
Członkowie grupy - w przebraniu klowna - odwiedzali chore dzieci w szpitalach.
Takie były początki – później pojawiła się ścisła współpraca z Fundacją Mam Marzenie,
z którą wspólnie spełnialiśmy marzenia śmiertelnie chorych dzieci.


ILLUMINATI Event Marketing powstała jako firma realizująca cele komercyjne.

Obecnie w skład naszej Grupy Artystycznej wchodzi blisko 60-ciu artystów (aktorzy, muzycy, artyści plastycy) stanowiących stały zespół artystyczny ILLUMINATI.
Każda z osób może poszczycić się osiągnięciami i bogatym bagażem doświadczeń w pracy artystycznej.


Jesteśmy kreatywni.
Kochamy to co robimy.