Dla firm

Wieczory tematyczne / WIĘCEJ NIŻ BOLLYWOOD

 • WIĘCEJ NIŻ BOLLYWOOD

  Zapach kadzideł, wspaniały taniec i radosna muzyka to zaledwie kilka elementów niezapomnianego wieczoru rodem z Indii.

  Prawdziwie indyjski klimat wieczoru odda bez wątpienia dekoracja sali, w której odbędzie się impreza. Nasz zespół scenografów postara się stworzyć dla Państwa małe Indie.
  Pojawią się zatem wspaniałe wiszące materiały sari, kolorowe orientalne poduszki i indyjskie narzuty. Niezwykłą atmosferę podkreślą również batiki czyli malowidła hinduskie pozawieszane na ścianach.
  Ponieważ Indie mają wyraźny, orientalny zapach, dlatego na wieczorze Bollywood nie może zabraknąć kadzideł i zapachu orientalnych olejków. Na stołach, a nawet na podłodze ustawione zostanie mnóstwo świec.

  Oprawę muzyczną zapewni profesjonalny Dj  - zajmujący się od lat muzyką dalekiego wschodu. Muzyka hinduskich wykonawców to nie tylko piosenki znane z produkcji filmowych – to także niezwykle ciekawe i taneczne rytmy rozpoznawalne pod nazwą Budda-Bar, Nustrat czy Oliver Shanti.
  Program zostanie poprowadzony od strony wodzirejskiej i animacyjnej przez nasz zespół aktorski, który tym razem wcieli się w role gwiazd Bollywood.
  Proponujemy, aby wszyscy uczestnicy postarali się przygotować na imprezę kostium, który może uchodzić za indyjski (oczywiście może to być kompilacja materiałów i ubrań znalezionych w szfie)
  Przygotowania kostiumów można zacząć od szperania w sklepach z odzieżą indyjską i na aukcjach internetowych. Bogactwo kolorystyki, różnorodność tkanin, misterne zdobienia odzwierciedlają hinduski klimat. Paniom polecamy trzy efektowne stroje, które można kupić na wieczór panieński już za kilka lub kilkanaście złotych.

  • Salwar Kameez czyli Tunika + spodnie
  • Sari + choli (krótka bluzeczka noszona pod sari) + ghaghra (halka)
  • Lehanga, czyli długa spódnica z krótką bluzeczką choli
  • Strój można uzupełnić o następującą biżuterię:
  • kolczyki – koniecznie długie, sięgające prawie do ramion
  • kolię – na szyję w kolorze starego złota
  • bindi – czyli charakterystyczną kropkę na czoło
  • tikki – ozdobę na czoło wplataną we włosy
  • panję – bransoletkę połączoną z pierścionkiem
  • bransoletki – na ręce i na stopy

  Panowie mogą swój strój imprezowy uzupełnić o turban – lub postarać się na solarium o odpowiednią opaleniznę – albo zapuścić długie wąsy i brodę.
  Nie może również zabraknąć odpowiedniego makijażu. Makijaż hinduski jest mocny i wyrazisty.
  Wszystkim chętnym będą służyć pomocą nasze charakteryzatorki.
  Bawimy się do samego rana w rytmach największych muzycznych przebojów z Bollywood, pochodzących z takich filmów jak "Czasem słońce, czasem deszcz", "Jestem przy Tobie", "Gdyby jutra nie było", "Devdas", oraz wielu innych.