Dla firm

Zaplecze sprzętowe / URZĄDZENIA REKREACYJNE

 • URZĄDZENIA REKREACYJNE

  Podczas realizacji eventów zapewniamy pełna obsługę sprzętową także w zakresie najpopularniejszych urządzeń rekreacyjnych.
  Opisane poniżej urządzenia stanowią jeden z integralnych elementów programów realizowanych przez Illuminati  – nie zajmujemy się wynajmem wyłącznie samych urządzeń – są one dostępne wraz z pełnym pakietem (scenariuszem) animacyjno artystycznym.

  EURO BUNGY
  Urządzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem dzieci jak i dorosłych podczas pikników firmowych. Skoki i salta wykonywane w powietrzu na Euro Bungy to niezwykłe przeżycie. Konstrukcja służy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym o wadze do 100 kg.

  ŚCIANA WSPINACZKOWA
  Ściana ma 8,5 m wysokości, dwa tory do wpinania oraz w pełni profesjonalne chwyty. Wdrapanie się na samą górę ( oczywiście przy pełnej asekuracji ) nie będzie łatwą sztuką. Dwutorowość ściany pozwala na organizowanie na niej zawodów, jest to więc świetne urządzenie do rywalizacji zespołowej. Ściana obsługiwana jest przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje potwierdzone dokumentami.

  ZAMKI DMUCHANE
  Zamek świetnie nadaje się na urodzinowe przyjęcia czy festyny. Wysokie na półtora metra ściany gwarantują bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom a oryginalne wzornictwo - doskonałą zabawę. Dmuchane zadaszenie świetnie chroni użytkowników urządzenia przed ostrym słońcem oraz wiatrem i deszczem.

  BOISKO do footballu i hokeja
  Gra zespołowa dla 10-ciu osób. Piłkarze ubrani są w krępujące ruchy spodenki, tak rozłożyste na dole, że zawodnicy nie widzą piłki, która wpada im pod nogi. Przebierają zabawnie nogami próbując kopnąć piłkę. Boisko można wykorzystać również do rozgrywek w hokeja na trawie.

  BOISKO BUNGEE
  Zabawa przypomina tak lubiane w dzieciństwie pstrykane piłkarzyki. Do dmuchanej podłogi boiska przymocowani są za pomocą elastycznych lin zawodnicy. Piłkarze mogą poruszać się tylko w ograniczonym zakresie, tyle na ile pozwala im lina bungee. Sposób uszycia boiska wymaga od zawodników precyzji w podawaniu piłki członkom swojej drużyny. Niedokładne podania skutkują przejęciem piłki przez przeciwników.

  KULA KOSMICZNA – ZORBING
  Kula jest niezwykle widowiskowa, ma 3,5m średnicy i nieziemski wygląd. Zabawa polega na staczaniu się ze zbocza lub spływaniu rwącą rzeką, strumieniem w plastikowej, nadmuchiwanej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia podwójnej kuli. Kula wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa. Dzięki specjalnej rampie doświadczycie podobnych przeżyć jakie niesie ze sobą staczanie kuli ze stoku!

  RAMPA DO KULI Zorbing
  Jeśli pragniecie Państwo zorganizować zorbing, ale teren którym dysponujecie jest płaski jak stół, nie musicie się już martwić. Nasza rampa zapewni Wam ekstremalne doznania podobne do tych, jakie niesie ze sobą staczanie kuli ze stoku.

  GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI
  Dmuchane boisko trambambula - w grze biorą udział dwie 5-osobowe drużyny, reszta stanowi rezerwę. Ogólnie dużo śmiechu i dużo krzyku. Jak w prawdziwym meczu, wygrywają ci którzy strzelili więcej goli. Zawodnicy pomimo utrudnienia w poruszaniu się dają z siebie wszystko by zdobyć bramkę. Taktyka, szybkość, a przede wszystkim umiejętne współdziałanie zadecydują o zwycięstwie. Hit minionego i obecnego sezonu!!!

  SUMO
  Zawodnicy ubrani w wypełnione pianką kostiumy przeobrażają się w masywnych zapaśników. Zestaw zapewnia wspaniałą zabawę zarówno walczącym jak i widzom.

  Zestaw zawiera:

      * 2 wypełnione pianką kostiumy sumitów
      * 2 ochronne kaski
      * 2 usztywniające kołnierze
      * matę o wymiarach 4 x 4m

  GLADIATORZY
  Zawodnicy walczą specjalnymi pałkami na pneumatycznej arenie. Gladiatorzy to sprawdzian kondycji fizycznej, szybkości i sztuki balansu ciałem.

  KOSMICZNY POJAZD - SEGWAY
  elektryczne pojazdy na jednej osi, jazda na nich polega na wychylaniu się do przodu i do tyłu, co powoduje przyspieszanie i hamowanie. Pełna satysfakcja i świetna zabawa.

  DMUCHANE BOISKO z czterema bramkami
  Na boisku o wymiarach 20 X 20 spotykają się cztery drużyny, które rozgrywają jednocześnie dwa odrębne mecze. Zadaniem każdego zespołu jest strzelać gole do bramki drużyny przeciwnej co dodatkowo utrudniają dwa inne zespoły, które w tym samym czasie rozgrywają drugi mecz tą samą piłką. Wymiary: 20 m na 20 m

  BRAMKA CELNOŚCIOWA
  W bramce znajdują się otwory z siatkami, do których należy wbić piłkę. Wygrywa ten, komu uda się trafić najwięcej razy na 10 strzałów.

  LASER GAMES SYSTEM - elektronczny paintball
  Prezentujemy system karabinów strzelających promieniami podczerwieni.

  Laser Games System to:

      * Karabiny M4 i M16 amerykańskiich sił specjalnych
      * nielimitowana liczba kulek
      * technologia przeniesiona z wojskowych poligonów
      * 80(dzień)-150(noc) metrów efektywnego zasięgu rażenia karabinów
      * klarowny system powiadamiania o trafieniu - efekty dźwiękowe i wizualne
      * wygoda i bezpieczeństwo- koniec z siniakami !
      * kontrola nad liczbą amunicji i ilością otrzymanych trafień - wyświetlacz LCD
      * możliwość zdobywania dodatkowych żyć w czasie trwania misji
      * bunkry do osłony dodawane gratis
      * możliwość przeprowadzenia gier także w nocy i wewnątrz budynków
      * krótkofalówki, lunetki do M16 i inne fanty (apteczki, skrzynie z amunicją)

  Proponujemy 2 warianty zabawy:
  - gra w terenie
  - gra na specjalnie zaaranżowanym polu

  Gra w terenie odbywać się może praktycznie wszędzie. Proponujemy sprawdzone scenariusze jak np: Zdobywanie flagi W grze rywalizują ze sobą dwa zespoły, każdy posiada swoja bazę z flagą. Zwycięża grupa, która zdobędzie flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy.. Ochrona Prezydenta -grupa A wciela się w rolę ochrony prezydenta. Grupa B wciela się w rolę terrorystów. Zadaniem Ochrony jest bezpieczne przeprowadzenie prezydenta wyznaczoną trasą. Zadaniem terrorystów jest zdjęcie prezydenta. ..
  Aranżowany plac do gry
  Specjalne pole dmuchane o wymiarach 50 na 25 metrów, ogrodzone siatką ochronną oraz strefą bezpieczeństwa. Do dyspozycji uczestników namiot z przebieralnią i myjnią. Uczestnicy rozgrywaj pojedynek według ustalonego scenariusza. Nad przebiegiem zabawy czuwa sędzia oraz instruktorzy. Każdy uczestnik otrzymuje niezbędne wyposażenie (ubiór, marker, butla z gazem, maska).

  PAINTBALL
  Proponujemy sprawdzone scenariusze jak np: Zdobywanie flagi W grze rywalizują ze sobą dwa zespoły, każdy posiada swoja bazę z flagą. Zwycięża grupa, która zdobędzie flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy.. Ochrona Prezydenta -grupa A wciela się w rolę ochrony prezydenta. Grupa B wciela się w rolę terrorystów. Zadaniem Ochrony jest bezpieczne przeprowadzenie prezydenta wyznaczoną trasą. Zadaniem terrorystów jest zdjęcie prezydenta. ..
  Aranżowany plac do gry
  Specjalne pole dmuchane o wymiarach 50 na 25 metrów, ogrodzone siatką ochronną oraz strefą bezpieczeństwa. Do dyspozycji uczestników namiot z przebieralnią i myjnią. Uczestnicy rozgrywaj pojedynek według ustalonego scenariusza. Nad przebiegiem zabawy czuwa sędzia oraz instruktorzy. Każdy uczestnik otrzymuje niezbędne wyposażenie (ubiór, marker, butla z gazem, maska).

  POTRÓJNE SPODNIE
  Wyścigi w tak uszytych spodniach nie są taką łatwą sprawą. Potrzeba dużego zgrania i koordynacji ruchów, aby bezboleśnie przebyć dystans i dobiec do mety. Wynajmujemy 2 pary. W zabawie bierze udział 6 osób.

  BUNGEE RUN
  Dwóch zawodników przyczepionych gumową liną do tylnej bandy urządzenia ma za zadanie przeciągnąć linę jak najdalej, przesuwając jednocześnie małą kostkę, która wskaże zwycięzcę. Wymiary: 10 m na 3 m

  BYK RODEO
  Rodeo symulator - Sześć programów mechnicznego byka zaskoczy nawet doświadczonego kowboja, a miękka poducha u dołu ochroni go podczas upadku. Mechniczny byk.

  GLADIATORZY I RING BOKSERSKI W JEDNYM
  Najpierw na ogromnej (6,5x6,5m) podusze ustawiane sa podesty do walk Gladiatorów a po przeprowadzeniu konkurencji i szybkiej modyfikacji urządzenia mamy już okazały Ring do walk na gigantyczne rękawice. Posiadamy trzy rozmiary rękawic od naprawdę ogromnych do mniejszych i lżejszych dla dzieci.

  KROWA DO WYDOJENIA
  Prawdziwe wyzwanie dla mieszczuchów. Zawodnicy w określonym czasie doją naszą uroczą krowę. Sędzia przy pomocy menzurki sprawdza kto uzyskał najwięcej mleka ( może być inny napój ).

  RING BOKSERSKI
  Zawodnicy walczą gigantycznymi rękawicami bokserskimi na miękkim, dmuchanym ringu, na którym aż miło zostać znokautowanym. Rękawice dostępne są w dwóch rozmiarach, będzie, więc je można dobrać do kategorii wagowej boksera. Przy tym zadaniu od techniki i siły bardziej liczy się żelazna kondycja oraz spryt.
  Podczas walki można bezpiecznie rzucać przeciwnika na bandę, uderzyć go, a nawet znokautować bez obawy, że się nie podniesie.
  Zestaw zawiera:

      * gigantyczne rękawice
      * 2 ochronne kaski
      * Pneumatyczny ring 6,5x6,5m

  STANOWISKA STRZELECKIE
  Posiadamy:

      * wiatrówki
      * pistolety Walter na śrut ( pistolet Jamesa Bonda )
      * karabiny ASG - zawodnicy strzelają do precyzyjnej tarczy za pomocą malutkich plastykowych kulek ( wielkości śrutu ). Strzelają z replik karabinów Colt M 16.

  ŁUKI
  Zawodnicy dostają do ręki łuki sportowe (2 sztuki) i 3 strzały. Tarcza oddalona od jest strzelającego o 10- 15m.

  TOR PRZESZKÓD
  Dwóch zawodników pokonuje na czas równolegle ustawione przeszkody. Jest tu wspinaczka, slalom, czołganie, przeciskanie i wiele innych atrakcji. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, w razie upadku lądujemy na miękkiej poduszce. Wymiary: 16 m na 4 m

  SUCHY BASEN Z PIŁECZKAMI
  Baseny są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek.

  ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE
  Jeden z najbardziej ulubionych dmuchanców dla dzieci. Dostępne w różnych wzorach i rozmiarach