Dla firm

Wieczory tematyczne / LATINO SHOW

 • LATINO SHOW

  Program Latino, to gorąca podróż muzyczno-taneczna.
  Rozpoczynamy w Hiszpanii, potem odwiedzamy Meksyk i Kubę, by ostatecznie trafić do brazylijskiej szkoły tańca. Po drodze liczne zadania i atrakcje rozrywkowe.
  Towarzyszą nam latynoskie rytmy, piękne tancerki i prowadzący – profesjonalni aktorzy. Propozycja idealna dla miłośników tańca i dynamicznej latynoskiej muzyki, zwolenników południowego temperamentu i poczucia humoru. Teraz czas na show. Prowadzący zapraszają na parkiet swoje latynoskie piękności. Zespół Mariaci wtóruje znajomy przebój i już wszyscy wiedza, że przybyliśmy do Meksyku. Podróżując docieramy na Kubę. Prowadzący werbuje kilka osób (płci pięknej), po czym udziela krótkiego instruktażu. Chwila prób i pokaz z udziałem pięknych tancerek.
  Dalej -  brazylijska szkoła tańca gdzie pod okiem instruktorów przygotujecie się do Karnawału w Rio. Goście otrzymają podarunki, a najaktywniejszemu uczestnikowi muzyczno-tanecznej podróży prowadzący wręczy nagrodę główną!
  Zmysłowa choreografia formacji tanecznej nada imprezie dynamizmu i walorów widowiskowych. Pełna stylizacja strojów i charakteryzacja. W programie: Desperados, Samba de Janeiro, Tequilla, oraz animacje taneczna z udziałem gości.