Dla firm

Wieczory tematyczne / LA NOCHE CUBANA

 • LA NOCHE CUBANA

  Oto niecodzienna podróż pod znakiem gorącej zabawy w stylu iście latynoamerykańskim.
  La Noche Cubana to połączenie bodajże wszystkich charakterystycznych elementów rozrywkowych z których słynie Ameryka Łacińska.

  Uczestnicy zostaną wprowadzeni przez animatorów i hostessy w świat niebanalnej rozrywki. Charakter wieczoru nakreślą muzyka, scenografia, dekoracje oraz kąciki tematyczne przy których zaproszeni goście będą mogli bawić się niezależnie od głównego nurtu imprezy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
  Temat daje dużo swobody w przygotowaniu kreacji – można namówić gości do przygotowania sugestywnych kostiumów, zaopatrzenie się w nakrycia głowy, peruki, elementy garderoby. W przypadku grupy stroniącej od spontanicznych zachowań – można zaproponować gotowe elementy garderoby  będące jednocześnie sposobem na wyróżnienie zespołów rywalizujących w konkurencjach i zabawach wieczoru.

  Program jest kompilacją działań scenicznych, muzycznych i animacyjnych. W atmosferze relaksu i wszechogarniającej zabawy uczestnicy zostaną wprowadzeni w rytm wieczoru.
  W programie nie zabraknie tematycznych konkurencji i zabaw na parkiecie. Nasi aktorzy w ciekawy sposób wprowadzą uczestników w arkana zabawy, rozbudzając w nich nutkę ożywczej rywalizacji. Zwycięskie zespoły otrzymają upominki i niezwykłe gadgety.