Dla firm

Wieczory tematyczne / GWIAZDY HOLLYWOOD

 • GWIAZDY HOLLYWOOD

  Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra. Biorąc pod uwagę ogromną rzeszę gwiazd showbiznesu, polityków, sportowców i innych osób powszechnie znanych oraz postaci fikcyjnych takich jak np. bohaterowie filmów  – istnieje możliwość odnalezienia charakterystycznych cech jednej z tych osób w każdym z nas.
  Proces ekscytacji imprezą zaczyna się już na etapie przygotowań kostiumu – co nie zawsze musi wiązać się z wizytą w wypożyczalni – przeciwnie! – kostiumy możemy przygotować sami korzystając z zasobów własnej garderoby. Z pewnością przydadzą się takie akcesoria jak peruki, naklejane wąsy, okulary, nakrycia głowy, charakterystyczne atrybuty itd. W obecnych czasach zgromadzenie takich przedmiotów nie stanowi żadnego problemu – wystarczy odwiedzić odpowiednie strony internetowe gdzie można kupić je za niewielkie pieniądze.
  Mając już przygotowaną kreację oraz konieczne gadgety będziecie Państwo gotowi do spotkania z naszymi charakteryzatorkami. Do Państwa dyspozycji zostanie przeznaczony zespół profesjonalnych charakteryzatorek teatralnych i filmowych.
  Jednego możecie być pewni – nie poznacie samych siebie!
  Materiał zdjęciowy z imprezy będzie wspaniałą pamiątką do którego będziecie często wracać podczas spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół.
  Aby ułatwić Państwu decyzję nad wyborem odpowiedniej postaci- możemy przygotować dla każdego uczestnika kilka propozycji. Do tego zadania niezbędne nam będą zdjęcia – mogą być zrobione aparatem z telefonu komórkowego.
  Program poprowadzą profesjonalni aktorzy i sobowtóry znanych gwiazd.