Dla firm

Wieczory tematyczne / CZASY PRL-u

  • CZASY PRL-u

    Proponujemy Państwu imprezę tematyczną w stylu PRL. Przeniesiemy naszych gości w czasy proletariuszy, sekretarzy, czerwonych goździków, komitetów powitalnych, a przede wszystkim absurdu. PRL-owski klimat zapewni odpowiednia scenografia, na ścianach socrealistyczne plakaty, hasła w stylu „ Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”, najlepsze kroniki filmowe oraz muzyka, czyli największe przeboje czasów Polski Ludowej.

    Goście zostaną przyjęci przez Komitet Powitalny uzbrojony w sztandar z logo Klienta (zaprojektowany w stylu socrealistycznym), Panie witane będą czerwonymi goździkami, Panowie natomiast dostaną czerwone chusty, krawaty. Na stołach pojawią się specjały dostępne tylko na kartki.

    W trakcie imprezy przewodniczący KC PZPR przeprowadzi szereg zabaw i konkursów nawiązujących do czasów PRL-u, (quiz z wiedzy o PRL-u, jedzenie kaszy na czas, strzelanie haczykami do balonów, zgadywanka czyje to przemówienie, rozpoznawanie charakterystycznych przedmiotów z tamtych lat), które będą przeplatane zabawą (ówczesny dancing) przy muzyce lat 60, 70, 80.

    Zapewniamy bogate dekoracje i stylizację z czasów PRL. Aktorzy -animatorzy biorący udział w wieczorze (zomowiec, bufetowa, robotnik, działaczki ZSMP, przewodniczący KC PZPR) stwarzają niepowtarzalna atmosferę i klimat czasów PRL.