Dla dzieci

SPEKTAKLE ŚWIĄTECZNE / ZAGUBIONY ELF

 • ZAGUBIONY ELF

  Spektakl Zagubiony Elf -  to świąteczna opowieść o tradycjach bożonarodzeniowych.

  Akcja rozpoczyna się w Fabryce Zabawek Świętego Mikołaja.
  Dla pracujących elfów nastały ciężkie czasy. Dzieci straciły zainteresowanie klasycznymi zabawkami dlatego elfy muszą dokształcać się z informatyki i elektroniki. Zamiast konstruować zabawki – elfy składają komputery, monitory i mp3.

  Mikołaj powoli zaczyna tracić swoją moc. Przyczyną jest spadek wiary w jego istnienie.
  W Fabryce panoszy się kierownik elfów Krostek, który każe nazywać siebie Wielkim Erorrem. Chce on przejąć władzę i zastąpić św. Mikołaja. Jeden z pracujących elfów – Luzak postanawia się zbuntować przeciwko hegemonii Erorra. Za karę zostaje wyrzucony z fabryki i uwięziony w bombce choinkowej.

  W drugim akcie akcja przenosi się do świata ludzi. W pewnym domu tata stara się przekazać swoim dorosłym dzieciom wiedzę o tradycjach bożonarodzeniowych. Na próżno – młodzi nie cenią tradycji uważając ją za przeżytek. Tata układając bombki odkrywa uwięzionego w niej elfa. Pomaga mu wydostać się na wolność jednak jest jedyna osobą która go widzi. Powoduje to serię niezwykłych śmiesznych sytuacji.

  Czy elf odzyska pamięć i wiarę w swoją przynależność do świty św. Mikołaja. Czy zjawi się prawdziwy św. Mikołaj? Czy zachwiana równowaga w świecie wigilijnej tajemnicy wróci do normy i – przede wszystkim - czy wszystkie dzieci będą mogły liczyć na prezenty pod choinką.

  Na te pytania otrzymacie z pewnością odpowiedź oglądając nasze świąteczne przedstawienie.
  Spektakl interaktywny uczy, bawi i nastraja świątecznym optymizmem wszystkich widzów.

  Na koniec spektaklu Św. Mikołaj rozdaje wszystkim prezenty.

  ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF ZAGUBIONY ELF