Dla dzieci

PROGRAMY TEMATYCZNE / SZEŚĆ KRAIN BAJKOWYCH

 • SZEŚĆ KRAIN BAJKOWYCH

  Na uczestników przygotowane zostaną wspaniałe atrakcje
  – w postaci zróżnicowanych tematycznie wspaniałych KARAIN BAJKOWYCH

  1. Kraina Fantazji
  2. Świat Przyszłości
  3. Wyspa Piratów
  4. Kraina Kwitnącej Wiśni
  5. Świat Przeszłości - Jaskiniowcy
  6. Świat Dzikiego Zachodu 

  Przygotowane rekwizyty, sprzęty, gadgety oraz przestrzenne elementy scenograficzne w sposób sugestywny nawiązują do tematów poszczególnych krain.

  W każdej Krainie rezydować będą nasi aktorzy-animatorzy – ucharakteryzowani, ubrani w profesjonalne kostiumy znamienne dla danego tematu oraz serwujący dzieciom i dorosłym fantastyczna rozrywkę.
  Podczas eventu uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił stając w szranki w konkursach sportowych, intelektualnych, manualnych oraz wymagających kreatywności i umiejętności pracy i zabawy w grupie.

  Zadania, do których chętnie angażują się dzieci niezależnie od wieku i uwarunkowań społecznych to działania pobudzające wrażliwość artystyczną– będące połączeniem form muzycznych, plastycznych, teatralnych – dające szansę zamanifestowania swoich umiejętności dosłownie każdemu, dzięki ogromnemu wachlarzowi możliwości wyrażania siebie.

  W skład zadań animacyjnych wchodzić będą przemyślane konkurencje i zabawy  pobudzające rozważne myślenie, uczące współpracy w grupie, uczące tolerancji względem innych oraz angażujące fizyczność.

  Niektóre zadania – pozornie zwykłe i niewyszukane - mają szczególne zadanie służące oswojeniu dzieci z przestrzenią, animatorami i atmosferą spotkania – młody uczestnik przekonuje się, że udział w zabawie to żaden wstyd, przełamuje bariery, pozbywa się blokad, nawiązuje bezpośredni kontakt z rówieśnikami i animatorami.

  Najbardziej aktywni uczestnicy, wiernie udzielający się w proponowanej zabawie – będą mogli liczyć na otrzymanie nagród i upominków.

  Dowiedz się więcej! - tel. 61 899 22 07, e-mail: event@illuminati.com.pl