Dla dzieci

PROGRAMY TEMATYCZNE / ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI

 • ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI

  Kraina przyszłości to miejsce, w którym uczestnicy zabawy będą mogły spotkać się Polskimi Astronautami – TAK, to prawda – tylko uczestnicy imprezy będą mogli spotkać astraonautó w niezwykłych kosmicznych kombinezonach.

  Dodatkowo będzie można spróbować swoich sił w zabawach i konkurencjach nawiązujących do wizji przyszłości. Przy tej okazji warto poruszyć temat OCHRONY ŚRODOWISKA.

  Jak będzie wyglądał nasz świat jeżeli nie będziemy dbali o planetę. Czy zostaniemy zdominowani przez osiągnięcia techniki?
  Co można zrobić, aby w przyszłości żyło się lepiej i wygodniej przy jednoczesnym staraniu o ochronę naturalnego środowiska?
  Kraina przyszłości zostanie ubogacona przez statek kosmiczny, który zbudują uczestnicy z przygotowanych materiałów. 

  Dodatkowo każdy ochotnik będzie mógł wypróbować swoich sił w charakterze galaktycznego wojownika – strzelając z broni paintballowej do tarczy oraz do celów rozstawionych na różnych poziomach i wysokościach.
  Wszystkie dzieci  - w zależności od grupy wiekowej będą mogły uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach nawiązujących do tematu zarówno przyszłości i fantastyki jak i ekologii.

  Dowiedz się więcej! - tel. 502 341 501, e-mail: event@illuminati.com.pl