Dla dzieci

ATRAKCJE DODATKOWE / STANOWISKA ANIMACYJNE

 • STANOWISKA ANIMACYJNE

  Pozasceniczne stanowiska animacyjne dla dzieci

  Podczas trwania eventów plenerowych dla najmłodszych - wymagających bliskiej obecności rodziców - przegotowujemy alternatywne stanowiska – gdzie pod baczną opieką animatorów mogą bawić się tak jak sobie tego zażyczą.
  Stosujemy 6 stanowisk animacyjnych:

  1. Stanowisko plastyczne – to miejsce dla maluszków, gdzie wspólnie z mamą można sobie pomalować szablony ze znakami drogowymi, rysować kolorowanki, brać udział w konkursach plastycznych itd.

  2. Kącik Kreatywny – tu powinni przebywać wszyscy lubiący zabawy manualne – można tu wykonać modele samochodów, budowli , a także specjalne labirynty z zastosowaniem elementów papierowych, szmacianych, masy solnej, papieru masche, itd.

  3. Platforma konkursowa – to szczególne stanowisko stanowiące miejsce rozgrywania konkursów indywidualnych i grupowych– konkursy tematyczne, scenki sytuacyjne itd. Podczas głównych konkursów przebieg zadania będzie komentowany przez prowadzących imprezę aktorów – efekt czasowego przeniesienia akcentu z miejsca centralnego (sceny) na platformę konkursową.

  4. Strefa aktywności – oznaczone i wydzielone miejsce na którym pod okiem animatorów odbywają się konkurencje angażujące fizyczność  - działania z pogranicza sportu – dla wszystkich dzieci z nadmiarem energii. To stanowisko to wentyl bezpieczeństwa i stworzenie możliwość dla aktywnych dzieci. Na miejscu odbywać będą się mini slalomy, bieg z piłeczkami, tory przeszkód i dziesiątki innych uwielbianych przez dzieci konkurencji.

  5. Strefa edukacyjna – to miejsce, stworzone dla zastosowania dodatkowego tematu wspomagającego np. Ekologii, Bezpieczeństwa itp.

  6. Strefa obserwatorów – miejsce, w którym będą mogły przebywać dzieci, które wymagają dłuższego czasu aby zasymilować się z grupą i w pełni uczestniczyć w proponowanych zabawach.