Dla dzieci

PROGRAMY MIKOŁAJKOWE / POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW

 • POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW

  Ten program  to prawdziwa zimowa jazda bez trzymanki, z której dowiecie się - kto produkuje zabawki w warsztacie Świętego Mikołaja oraz poznacie Bałwanka, który postanowił dorównać Mikołajowi.

  Samotny Bałwanek odkrywa Wioskę Świętego Mikołaja gdzie porywa błyszczący, nowy flet. Wywiązuje się z tego totalna zawierucha o święta Bożego Narodzenia.
  Odtrącony i zazdrosny Bałwanek postanawia obmyślić plan przejęcia posiadłości Świętego, aby w ten sposób stać się najpopularniejszą osobą w okresie zbliżającego się Bożego Narodzenia. Organizuje własną śnieżną armię do walki z elfami Mikołaja. Bałwanek ze swoimi pomocnikami stawia czoło Świętemu Mikołajowi walczących o utrzymanie monopolu na dostarczanie prezentów całemu światu.

  W programie aktorzy wcielają się role Elfów, Pingwinów, Bałwanków i św. Mikołaja.

  Dzieci staną się uczestnikami Wielkiego Pojedynku, który na zawsze rozsądzi, kto będzie odpowiedzialny za rozdawanie świątecznych prezentów - Mikołaj czy Bałwanek. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa obozy walczące w konkursach pod banderami dwóch zimowych herosów: Bałwanka i Mikołaja

  Który zespół okaże się lepszy? Kto podoła gigantycznym kręglom, kto wygra bitwę na śnieżki... kto pokona slalom z przeszkodami... kto zbuduje śnieżny pojazd lub wygodne igloo...?

  Możecie liczyć na śmieszne dialogi, kolorowe kostiumy, doskonała muzyka, świąteczne piosenki oraz fantastyczne konkursy i zabawy.

   

  POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW POJEDYNEK ZIMOWYCH GIGANTÓW