Dla dzieci

SPEKTAKLE ŚWIĄTECZNE / PIERWSZA ROZGWIAZDA

 • PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!!

  To szalone przedstawienie dla dzieci i młodzieży, którego akcja rozgrywa się pod wodą.
  Akcja rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia, kiedy to wszystkie zwierzęta mówią ludzkim głosem.
  Zwierzęta wodne i różne śmieszne bajkowe postaci postanawiają zorganizować prawdziwą wigilię w Podmorskim królestwie.
  Główni bohaterowie to Krab Stefan, Rybka Norris i Ślimak Waldek.
  W Podmorskim Królestwie dzieci wszystkich zwierząt są bardzo smutne w dniu, kiedy wszystkie małe stworzenia na lądzie są radosne – chodzi oczywiście o Wigilie. Św. Mikołaj nigdy nie zjawił się pod wodą aby rozdawać prezenty. Nasi bohaterowie postanawiają to zmienić i sprowadzić św. Mikołaja wraz z prezentami. Ale ich zadanie nie będzie proste ponieważ w morzu grasuje banda Rekina Młotka, która chce przeszkodzić w planach naszych bohaterów.
  Podczas wyprawy widzowie uczestniczą w poszukiwaniu pierwszej Roz-Gwiazdy na dnie morza, wyścigach w płetwach, budowaniu choinki z wodorostów i innych niezwykłych zadaniach. Bohaterowie spotykają najdziwniejsze oryginały zamieszkujące Podmorskie Królestwo: Murenę Irenę śpiewająca w duecie z zacinającą się Syreną, Pana Gąbkę – rapującego ekscentryka, Walerego Morświna – eksperta w puszczaniu bączków (zabawkowych), a także Jaśka Śledzia, Stepujące Krewetki, Szkaradniaka, Magistra Homara i Szaloną Ośmiorniczkę.

  To oryginalne przedstawienie obfituje w elementy multimedialne i filmowe.
  W przedstawieniu – jednym z bohaterów jest JUREK OWSIAK – który specjalnie dla młodych widzów zgodził się wziąć udział w spektaklu  -Jurek (choć tylko z ekranu) rozmawia z bohaterami naszej opowieści i wskazuje im drogę dotarcia do św. Mikołaja.
  Czy uda się sprowadzić pod wodę św. Mikołaja? – o tym przekonacie się oglądając nasz spektakl
  Całości dodaje fantastyczna muzyka z elementami śpiewu wielorybów i odgłosów morza – kolędy i pastorałki i śmieszne piosenki oraz fantazyjne, kolorowe kostiumy.
  Na koniec spektaklu Św. Mikołaj rozdaje wszystkim prezenty.

  Uwaga – przy wejściu na scenę, aktorzy zakładają dzieciom okulary wodne, aby mogły wejść do podwodnego świata.

  PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!! PIERWSZA ROZGWIAZDA - Św. Mikołaj na dnie oceanu!!!