Dla dzieci

PROGRAMY EDUKACYJNE / INIEMAMOCNI KONTRA ORTOGRAFIA

 • INIEMAMOCNI KONTRA ORTOGRAFIA

  W rolę rodzinki superbohaterów wcielą się aktorzy Grupy Artystycznej ILLUMINATI.
  Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju program animacyjny i edukacyjny dla dzieci i młodzieży.
  Rodzina Iniemamocnych to Bob Parr znany jako Pan Iniemamocny, Helen Parr – Elastyna oraz ich dzieci Maks, Viola i mały Jack-Jack.

  Państwo Iniemamocni po licznych sukcesach w obronie niewinnych ludzi i zwycięskiej walce z czarnymi charakterami musza tym razem zmierzyć się z problemem, który dotyczy ich dzieci.
  Maks od kilku dni chodzi smutny – ma kłopoty w szkole. Zwierza się z nich swojej siostrze Violi. Okazuje się, że jego nauczycielka Pani Ortografia uwzięła się biednego Maksa. Jego szkolne losy w dużej mierze zależą od testu, który właśnie napisał. Maks przy pomocy siostry postanawia wykraść ze szkoły swoją pracę. Ale nie będzie to proste zadanie bo Pani Ortografia jest bardzo przebiegła. Rodzeństwo zostaje uwięzione w pokoju nauczycielskim czy użyją swych mocy aby wydostać się z trudnej sytuacji? Rodzice odkrywaja plan Maksa i zaniepokojeni idą mu na ratunek.

  Niestety wszystko ma swoje konsekwencje. Rodzice sa bardzo źli na chłopca, sam Maks aby zdać na drugi rok musi obronić się na egzaminie eksternistycznym. Pozostaje niewiele czasu, do nauki. Wtedy właśnie dochodzi do tajemniczego zniknięcia Maxa. Pan Iniemamocny musi wziąć sprawy we własne ręce. Zaczyna się pogoń z czasem.

  Iniemamocni kontra Ortografia to dynamiczny program interaktywny dla dzieci i młodzieży połączone z licznymi animacjami i konkursami o charakterze edukacyjnym.

  Dowiedz się więcej! - tel. 502 341 501, e-mail: event@illuminati.com.pl