Dla dzieci

ATRAKCJE DODATKOWE / BALONY I BAŃKI MYDLANE

 • BALONY I BAŃKI MYDLANE

  Balony

  Balony zostały wynalezione w Nowej Anglii w 1824r. Powstały przez przypadek, jako efekt uboczny eksperymentów i prób wynalezienia nowego tworzywa na dętki. Od tamtej pory
  ich zastosowanie jest przeogromne. Z baonów tworzymy dekoracje, robimy śmieszne zwierzaki, napełniamy helem by walczyły z grawitacją, na wzór dużych balonów wysyłamy je w przestrzeń oraz wykorzystujemy do najróżniejszych gier i zabaw.
  Śmiało możemy powiedzieć, że o balonach wiemy prawie wszystko.

  Gigantyczne bańki mydlane

  Piękne, delikatne, kolorowe, niezwykłe – a w dodatku GIGANTYCZNE bańki mydlane – tkwiąca w nich magia przykuwa uwagę, hipnotyzuje i czaruje w swoim ulotnym przemijaniu. Bez względu na wiek – bańki mydlane podobają się dosłownie każdemu. W przypadku pokazu gigantycznych baniek mydlanych możecie liczyć Państwo na szereg urządzeń, sprzętów oraz gadgetów umożliwiających tworzenie baniek. Od setek małych transparentnych kulek po ogromne kilkumetrowe bańkowe monstra. Ponieważ to delikatne dzieło wymaga odpowiednich warunków: wysokiej wilgotności i niskiej temperatury –możemy, w przypadku złych warunków atmosferycznych –przenieść pokaz do wybranego pomieszczenia. W procesie tworzenia baniek używamy licencjonowanych gotowych płynów.