aktualności

 • Fundacja Słowo i Kropka 05-09-2018
      Od niedawna podjęliśmy współpracę z pewną grupą miłośników czytelnictwa... Fundacja Słowo i Kropka to miejsce, które  oczaruje Was nieprzeciętnymi pomysłami i...

      Od niedawna podjęliśmy współpracę z pewną grupą miłośników czytelnictwa... Fundacja Słowo i Kropka to miejsce, które  oczaruje Was nieprzeciętnymi pomysłami i projektami.  Słowa ubrane w  dźwięczne lektorskie głosy, które stopniowo  tworzą bajkowe słuchowiska dla najmłodszych, audycje dla starszych i nie tylko, ale przede wszystkim audiobooki dla żądnych przygód i wrażeń oraz tych, którzy po prostu pragną posłuchać powieści ulubionego autora.

      Jeśli masz w głowie milion pomysłów, a Twój wewnętrzny głos twierdzi, że potrzebujesz więcej głosów, które pomogą zrealizować wymarzony projekt, to dobrze trafiłeś!  A może chcesz mieć ukochaną książkę zawsze w kieszeni, w swoim telefonie? Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.naszeczytanie.pl

  Fundacja Słowo i Kropka
 • Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" 05-06-2018
               W naszej pracowni powstało 16 nowych bohaterów, zaprojektowanych  specjalnie na potrzeby widowiska plenerowego pt. "Czarnoksiężnik z Krainy...

               W naszej pracowni powstało 16 nowych bohaterów, zaprojektowanych  specjalnie na potrzeby widowiska plenerowego pt. "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji". Poza niemalże oryginalnie odwzorowanymi postaciami z filmu, wykreowane zostały również te autorskie - wzbogacające fabułę oraz wizualność spektaklu.

  Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)" Kostiumy - "Czarnoksiężnik z Krainy Iluzji (Oz)"
 • SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI 06-10-2017
  Przed nami zbieranie zamówień pod realizację programów świątecznych i mikołajkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo kilkanaście autorskich...

  Przed nami zbieranie zamówień pod realizację programów świątecznych i mikołajkowych.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo kilkanaście autorskich programów i spektakli tematycznych realizowanych przez naszą Grupę Artystyczną.

  Spektakle mikołajkowe realizowane przez ILLUMINATI:

  1. ALICJA W KRAINIE ŚWIĄTECZNYCH ŻYCZEŃ - widowisko mikołajkowe
  2. WIGILIA W KRAINIE OZ - widowisko mikołajkowe
  3. MIKOŁAJKI KRÓLA JULIANA - widowisko mikołajkowe i program animacyjny
  4. WILLY WONKA I ŚWIĘTA BEZ CUKRU - spektakl i program mikołajkowy
  5. A VERY MINIONS CHRISTMAS - mikołajki z Minionkami - spektakl i program animacyjny
  6. FROZEN - KRAINA LODU - widowisko mikołajkowe i program animacyjny
  7 KRÓLOWA ŚNIEGU - klasyczny spektakl zimowy
  8. GDZIE JESTEŚ ŚW. MIKOŁAJU - spektakl - prawdziwa świąteczna jazda bez trzymanki
  9. BAŁWANEK KONTRA MIKOŁAJ - super śmieszny spektakl i program animacyjny
  10. POMOCNIK ŚW. MIKOŁAJA - inscenizacja będąca wprowadzeniem do animacji
  11. ZAGUBIONY ELF - tradycyjny spektakl o tematyce świątecznej
  12. PIERWSZA ROZGWIAZDA - fantastyczny spektakl o tematyce świątecznej
  13. ŚWIĄTECZNA AKADEMIA PANA KLEKSA - spektakl i program animacyjny
  14. WIELKA DRAKA W SPIŻARNI ŚW. MIKOŁAJA - spektakl i program animacyjny
  15. ŚWIĘTA W HOGWARCIE - spektakl i program animacyjny
  16. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA wg. Karola Dickensa - spektakl i program animacyjny
  17. KOT PROT I MAGIA ŚWIĄTECZNYCH PSOT - spektakl i program animacyjny

  Cztery trupy aktorskie wyposażone w profesjonalna scenografię, nagłośnienie akustyczne, oświetlenie sceniczne, kostiumy i wszelkie gadgety niezbędne do działań animacyjnych - czekają w gotowości do pracy na terenie całej Polski.
  Zaproście do siebie Prawdziwego Świętego Mikołaja i jego świtę !!!

  SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI SPEKTAKLE MIKOŁAJKOWE I PROGRAMY ŚWIĄTECZNE NIE TYLKO DLA DZIECI
 • Nowe gigantyczne kostiumy: OPTIMUS PRIME i BUMBLEBEE 19-07-2015
  W naszej pracowni kostiumów eventowych ruszyła produkcja nowych kostiumów Transformerów. Mega Optimus Prime i Bumblebee powstają na podstawie najnowszego, obowiązującego wizerunku. Każda...

  W naszej pracowni kostiumów eventowych ruszyła produkcja nowych kostiumów Transformerów.

  Mega Optimus Prime i Bumblebee powstają na podstawie najnowszego, obowiązującego wizerunku.
  Każda z postaci jest mobilna – kostium jest niczym krocząca, swobodnie poruszająca się machina poruszana siłą mięśni animatora ukrytego wewnątrz konstrukcji.

  Ponad trzymetrowej wysokości Transformer robi wrażenie nie tylko na dzieciach ale także na dorosłych.
  Transformery w nowej odsłonie będą jeszcze bardziej realistyczne i upodobnione do swoich oryginałów.

  Optimus Prime jest dowódcą Autobotów. Przybywa na Ziemię, gdy dostaje sygnał od Bumblebee. Jego broń to ostrza i pistolety plazmowe. Transformuje w Ciągnik Peterbillt.
  Bumblebee to autobot typu zwiadowca – wojownik. Bumblebee nie umie mówić. Podczas pobytu jeszcze na Cybertronie uszkodził sobie aparat mowy. Komunikuje się za pomocą radia. Obecnie transformuje do modelu Chevrolet Camaro 2014.

  Kostiumy będą gotowe pod koniec sierpnia – a od września ruszają w trasę po Polsce.

  Wszystkich zainteresowanych eventem z udziałem gigantycznych Transformerów prosimy o kontakt telefoniczny 502 341 501 lub mailowy pod adres events@illuminati.com.pl

 • Książniczka CELESTIA - powstaje nowy, 3metrowy kostium postaci MLP 05-07-2015
  W naszej pracowni kostiumów eventowych trwają prace nad kolejną postacią z uniwersum My Little Pony firmy Hasbro . Tym razem powstanie najważniejsza z postaci w Equestrii – Księżniczka...

  W naszej pracowni kostiumów eventowych trwają prace nad kolejną postacią z uniwersum My Little Pony firmy Hasbro. Tym razem powstanie najważniejsza z postaci w Equestrii – Księżniczka CELESTIA.
  Obok kucyków Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack oraz stwora Discorda – to piąta gigantyczna mobilna postać, która zasili event team MLP.

  Postać Księżniczki Celestii będzie animowana przez aktorkę ukrytą wewnątrz czterokopynego kucyka wysokiego na 3 metry.

  Księżniczka Celestia (ang. celestial — niebiański, boski) — to alikorn, współwładczyni Królestwa Equestrii, starsza siostra Księżniczki Luny oraz ciotka Księżniczki Cadance i Księcia Blueblooda. Mentorka protagonistki serialu, Twilight Sparkle. Mieszka i urzęduje w stolicy Equestrii, Canterlocie.
  Księżniczka Celestia jest smukłym, wysokim kucykiem, o białym umaszczeniu i efektownych, falujących w powietrzu, grzywie i ogonie, o barwach: szmaragdowej, błękitnej, fioletowej i różowej. Kształt pyska księżniczki jest ścięty, bardziej koński od typowych, żeńskich kucyków. Także design oczu jest unikalny w skali całej populacji.
  Oznakami noszonej godności są złote: diadem, ryngraf i buty. Warto zwrócić uwagę, że obecnie Celestia jest największym, znanym kucykiem w Equestrii. Ma również najdłuższy róg spośród jednorożców i największe skrzydła wśród pegazów. Jej znaczek przedstawia tarczę słońca.


  Premierowa impreza z udziałem Księżniczki Celestii odbędzie się 30 sierpnia 2015 roku w warszawskiej Galerii Arkadia.

  Już teraz zapraszamy wszystkich fanów!!!