Dla firm

Programy / INTEGRACJA W HOTELU

 • CZESKI FILM

  Impreza gwarantuje nostalgiczną podróż do czasów dzieciństwa, gdzie cuda były na wyciągnięcie ręki. Cuda zwyczajne, do których, jak się okazuje, nie trzeba wcale czarodziejskiej różdżki, choć ona też może się czasami przydać. Skarbnicą pomysłów jest zdecydowanie serial Arabela, ale także inne seriale i filmy czechosłowackie
  przede wszystkim –
  Arabela
  Jak utopić doktora Mraczka albo koniec wodników w Czechach
  Rumburak
  Z czego śmieją się nasi sąsiedzi
  Nemocnice na Skrai Mesta czyli Szpital na peryferiach
  Straszne skutki awarii telewizora
  Nikogo nie ma w domu
  Lemoniadowego Joe
  Pod jednym dachem
  Kobieta za ladą
  Pod jednym dachem
  Adela jeszcze nie jadła kolacji

  Aby łatwo wniknąć w surrealistyczny klimat filmu czechosłowackiego uczestnicy powinni przybyć na imprezę w kostiumach postaci z filmu Arabela. Mamy tu plejadę fantastycznych postaci od stricte bajkowych do zwykłych ludzi z lat siedemdziesiątych. Nie można pominąć Rumburaka i jego wszystkich wcieleń, Blekotę, Mekotę, czarownice, bohaterów klasycznych bajek itd.
  W programie przewidziane liczne atrakcje jak m.in. koncert piosenki czeskiej i czeska loteria fantowa i słynny Jozin z Bazin

 • MOULIN ROUGE

  Oto propozycja paryskiej imprezy w iście artystowskim stylu.
  Miejsce imprezy zostanie zaaranżowane na najsłynniejszy paryski kabaret.
  Nie zabraknie kankana, tańców kabaretowych, zabaw w stylu francuskiej bohemy i konkursów tematycznych dla wszystkich uczestników.
  Program – prowadzony przez profesjonalnych aktorów – obfitować będzie w szereg atrakcji artystycznych i animacji – a wszystko przy dźwiękach wyselekcjonowanej muzyki.

  W programie konkurs dla smakoszy Nougat glacé au miel, Świat braci Lumiere, Mon amour  czyli miłość francuska, a dla odważnych płonąca zabawa z domieszką cukru i Apsyntu

  Gwiazdy wieczoru to Chahuteuses – tancerki i niesforne dziewczyny: Goulue, Valentin le Désossé, Ouadrille Naturaliste, La Môme Fromage, Grille d'Egout. – pokaz tańca w charakterystycznych kostiumach z epoki.

 • POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

  Zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór rozrywkowy.
  Główni bohaterowie owego wieczoru są wszyscy uczestnicy - przebrani za ulubione postaci z bajek, kreskówek, wieczorynek, komiksów, filmów dla dzieci... Taka formuła daje nieograniczone wręcz możliwości przez co staje się gwarancją doskonałej zabawy. Należy tylko popuścić wodze fantazji i nie bać się odkryć faktu, że mimo dorosłego życia pełnego obowiązków, trudnych wyborów, walki z każdym dniem – nadal pozostała w nas cząstka z czasów gdy byliśmy dziećmi. To jedyny w swoim rodzaju wieczór gdzie bez skrępowania możemy pokaz z dawno zapomnianej infantylnej strony.
  Im bardziej szalone i „odjechane” przebranie – tym lepiej – liczymy na Państwa pomysłowość i kreatywność. Wszystko dla dobra wspaniałej zabawy. Jeżeli ktoś myśli, że dziecinne zabawy są dziecinnie proste – to baaardzo się zdziwi...

 • TELETURNIEJOWY COCKTAIL

  Zabawa łączy klimat SHOW TV i parodie teleturniejów. Pytania i hasła związane z firmą i sytuacją w kraju - na wesoło. Uczestnicy - w wyniku losowania - zostaną podzieleni na drużyny, które będą rywalizować ze sobą podczas przygotowanych konkurencji. Program poprowadzą profesjonalni aktorzy.
  Nad oprawą muzyczną czuwać będzie Dj, serwujący muzykę z lat 70/80/90 i aktualne przeboje.
  W programie uczestnicy wezmą udział w przygotowanych show wzorowanych na znanych programach telewizyjnych takich jak:

  Najsłabsze ogniwo
  Milionerzy
  Taniec z Gwiazdami
  Mam talent
  Kochamy seriale
  Czar Par
  Maraton uśmiechu
  Chwila Prawdy.
  Dynamiczny program prowadzony przez aktorów parodystów dostarczy wszystkim uczestnikom niesamowitych wrażeń, które pozostaną w pamięci na długie lata.