aktualności

 • Warsztaty Aktorskie dla dzieci i młodzieży!!! 01-07-2015
  WARSZTAT MŁODEGO AKTORA 2015 Twoje dziecko jest utalentowane artystycznie? Nie pozwól aby ten potencjał się zmarnował. Zapraszamy na profesjonalne warsztaty aktorskie dla...

  WARSZTAT MŁODEGO AKTORA 2015

  Twoje dziecko jest utalentowane artystycznie?
  Nie pozwól aby ten potencjał się zmarnował.

  Zapraszamy na profesjonalne warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży (10 – 17 lat), które chcą rozwijać się artystycznie, występować w spektaklach, grać w reklamach i pracować na planie filmowym.

  Oferujemy:
  • indywidualne warsztaty z aktorstwa
  • warsztaty teatralne w grupach wiekowych

  Zajęcia obejmują:
  • podstawowe techniki aktorskie
  • zajęcia dykcyjne
  • praca z ciałem
  • uruchamianie wyobraźni
  • impostacja i modulacja głosu
  • praca ze słowem
  • interpretacja piosenki
  • realizacja spektakli
  • przygotowanie do konkursów, egzaminów, spektakli i występów przed publicznością
  • przygotowanie do castingów,   umiejętność współpracy z reżyserem
  Do dyspozycji młodych uczestników warsztatów oddajemy setki kostiumów i rekwizytów!

  Zapisy na warsztaty trwają od 1 kwietnia do 1 czerwca 2014r.
  Zajęcia rozpoczynają się w czerwcu, a kończą we wrześniu.
  Zajęcia indywidualne odbywają się raz w tygodniu.
  Wieloosobowe zespoły (maksymalnie 5 osób w zespole) podzielone są na grupy wiekowe:

  Grupa I - dzieci w wieku 10-12 lat.
  Grupa II - młodzież w wieku 13-15 lat.
  Grupa III - młodzież w wieku 16-18 lat.

  Zajęcia prowadzi dyplomowana aktorka, instruktor teatralny – Monika Belau
  Terminy do ustalenia telefonicznie.
  Kontakt:
  Monika Belau
  tel. 600 154 297, e-mail: monika.belau@illuminati.com.pl

  Warsztaty Aktorskie dla dzieci i młodzieży!!! Warsztaty Aktorskie dla dzieci i młodzieży!!! Warsztaty Aktorskie dla dzieci i młodzieży!!!
 • MY LITTLE PONY 03-06-2013
  Spektakl interaktywny dla dzieci pt.: „MAGIA PRZYJAŹNI” Podzielona na trzy części opowieść z krainy Equestrii. CZĘŚĆ 1 - Letnie Święto Słońca Małe kucyki z Doliny...

  Spektakl interaktywny dla dzieci pt.:
  „MAGIA PRZYJAŹNI”

  Podzielona na trzy części opowieść z krainy Equestrii.

  CZĘŚĆ 1 - Letnie Święto Słońca
  Małe kucyki z Doliny Marzeń szykują się do wielkiego Letniego Święta Słońca.
  Twilight Sparkle przez przypadek dokonuje niezwykłego odkrycia.
  Okazuje się, że w dniu tysięcznej rocznicy uroczystości – może zostać uwolniona zła księżniczka Luna,
  która chce pogrążyć całą krainę w wiecznych ciemnościach.
  Twilight Sparkle wraz z Rainbow Dash chcą o tym odkryciu powiadomić księżniczkę Celestię.
  Niestety aby dostać się do pałacu księżniczki przeddzień Letniego Święta Słońca
  – trzeba popisać się umiejętnością okolicznościowego tańca.
  Kucyki dzielnie przystępują do nauki.

  CZĘŚĆ 2 - Znikająca tęcza
  Pegaz o imieniu Rainbow Dash uczestniczy w niezwykle tajnej misji. Będzie uczestniczył przy inicjacji nowej tęczy, od której zależy istnienie całej krainy Equestrii. Ale w tym momencie zaczynają się problemy. Mały jednorożec chce się tylko bawić i robić to w czym jest najlepszy – czyli uprawiać różne sporty! Zabawa skończy się jednak, gdy tęcza otaczająca kraine kucyków zacznie znikać. Co zrobi nasz kochający zabawę pegaz? Widzowie wraz z Twilight Sparkle, Rainbow Dash i Applejack muszą ocalić tęczeoraz nauczyć się, że prawdziwa przyjaźń potrzebuje wszystkich kolorów.

  CZĘŚĆ 3 – Precz z Harmonogramem
  Twilight stworzyła listę rzeczy, które musi zrobić do końca dnia - problem w tym, że jej działania od samego początku krążą jedynie wokół planowania - znacie to skądś? Nasza bohaterka chciałaby odhaczać sprawę za sprawą ze swej listy, jednak tak naprawdę kręci się wokół bez końca - pytanie czy naprawdę zdoła zrobić wszystko to, co sobie planuje? Tymczasem sprawa się komplikuje, ponieważ ktoś zaczarował czas, który upływa w sposób niekontrolowany. Pomóc mogą tylko wierni przyjaciele.

  Występują:
  Dwuipółmetrowe Kucyki
    Rainbow Dash (błękitny pegaz)
    Twilight Sparkle (fioletowy jednorożec)
  Applejack (żółty kucyk)
  Equestriusz – ludzki łącznik dzieci ze światem kucyków i narrator całej opowieści

  Muzyka.
  Na potrzeby spektaklu została specjalnie skomponowana wspaniała muzyka ilustracyjna, która ułatwia młodym widzom wnikanie do świata kucyków.


  Spektakl interaktywny – dzieci nie są wyłącznie biernymi odbiorcami – przeciwnie, mają możliwość bezpośredniego kontaktu z bohaterami oraz wrażenie wpływania na bieg wydarzeń.

  MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY MY LITTLE PONY
 • TRANSFORMERS Prime 02-06-2013
  GIGANTYCZNE TRZYMETROWE AUTOBOTY: OPTIMUS PRIME I BUMBLEBEE Spektakl interaktywny dla dzieci pt.: „Historia nie z tej Ziemi” Podzielona na trzy części opowieść z planety...

  GIGANTYCZNE TRZYMETROWE AUTOBOTY: OPTIMUS PRIME I BUMBLEBEE

  Spektakl interaktywny dla dzieci pt.:
  „Historia nie z tej Ziemi”

  Podzielona na trzy części opowieść z planety Cybertron.

  CZĘŚĆ 1 - Cybertron
  Optimus Prime – przywódca Autobotów opowiada dzieciakom o tym jak dziewięć milionów lat p.n.e. na planecie Cybertron wybuchła wojna pomiędzy dwoma gatunkami inteligentnych robotów - szlachetnymi Autobotami i bezwzględnymi Deceptikonami. Ich walka toczy się do dziś, także na Ziemi. O zwycięstwie przesądzić może jedynie znalezienie tajemniczej Wszechiskry. Do opowieści Optimusa włącza się Bumblebee – robot, który podczas walki uszkodził sobie moduł głosu i porozumiewa się za sprawą fragmentów audycji radiowych i tekstów piosenek – co jest zarzewiem komicznych sytuacji.


  CZĘŚĆ 2 - Przyjaciele
  Ta cześć opowiada o pierwszym spotkaniu Autobotów z ludźmi. Chłopak SAM jest zestresowany podczas randki z Mikaelą – sytuacja zmierza ku katastrofie, gdy nagle… zjawiają się wielkie gadające roboty. Sam nie wierzy w to co widzi – stara się wszystko zrozumieć racjonalnie. Musi przy tym ratować Mikaelę, która wpadła w panikę. Autoboty postarają się udowodnić ludziom, że maja przyjacielskie zamiary. Nie trudno się domyśleć, że nie będzie to proste zadanie.

  CZĘŚĆ 3 - Mobilizacja
  Autoboty, które zjawiły się na Ziemi, chcą pomóc nam ją ochronić przed chordami złych Deceptikonów. Niestety o ich istnieniu wiedzą tylko Sam i Mikaela. Sam postanawia powołać specjalną drużynę. Czy są na sali jacyś odważni ludzie chcący stanąć do walki? Aby dostać się do drużyny ochotnicy muszą wykonać zadania, które wymyślone przez Sama. Powstała w ten sposób drużyna zostanie przedstawiona Optimusowi…


  Występują:
  Trzymetrowe Autoboty
    Optimus Prime
    Bumblebee
  Sam Witwicky

  Muzyka.
  Na potrzeby spektaklu została specjalnie skomponowana wspaniała muzyka ilustracyjna, która ułatwia młodym widzom wnikanie do cybernetycznego świata Autobotów.

  Scenografia sceniczna
  Dysponujemy mobilną scenografią o łącznej powierzchni 30m2 (10m x 2,70m)

  Spektakl interaktywny – dzieci nie są wyłącznie biernymi odbiorcami – przeciwnie, mają możliwość bezpośredniego kontaktu z bohaterami oraz wrażenie wpływania na bieg wydarzeń.

  TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime TRANSFORMERS Prime
 • OCEAN SHOW 01-06-2013
  To szalony program artystyczny dla dzieci i młodzieży, którego akcja rozgrywa się pod wodą. Na cały program składa się spektakl oraz działania animacyjne. Zwierzęta wodne i różne śmieszne...

  To szalony program artystyczny dla dzieci i młodzieży, którego akcja rozgrywa się pod wodą. Na cały program składa się spektakl oraz działania animacyjne.
  Zwierzęta wodne i różne śmieszne bajkowe postaci postanawiają zorganizować konkurs artystyczny w Podmorskim królestwie.

  Główni bohaterowie to Krab Stefan, Rybka Norris i Ślimak Waldek.
  W Podmorskim Królestwie dzieci wszystkich zwierząt nie maja możliwości zaprezentowania swoich umiejętności ponieważ oceaniczna telewizja DNO (Dzień – Noc – Ocean) zrezygnowała z programów rozrywkowych ze względu na niski poziom artystyczny występujących. Wszystko za sprawą szefa stacji Homara Homera, który z natury jest smutasem i nie lubi muzyki ani tańca. Nasi bohaterowie postanawiają to zmienić i organizują potajemny casting wśród oceanicznych zwierząt.. Ale ich zadanie nie będzie proste ponieważ w morzu grasuje nasłana przez Homara banda Rekina Młotka, która chce przeszkodzić w planach naszych bohaterów.

  Na casting przybywają najdziwniejsze oryginały zamieszkujące Podmorskie Królestwo – poznacie Murenę Irenę śpiewającą w duecie z zacinającą się Syreną, Pana Gąbkę – rapującego ekscentryka, Walerego Morświna – eksperta w puszczaniu bączków (zabawkowych), a także Jaśka Śledzia, Stepujące Krewetki, Szkaradniaka i Szaloną Ośmiorniczkę.

  To oryginalne przedstawienie obfituje w elementy multimedialne i filmowe.
  Całości dodaje fantastyczna muzyka z elementami śpiewu wielorybów i odgłosów morza – śmieszne piosenki oraz fantazyjne, kolorowe kostiumy.

  OCEAN SHOW OCEAN SHOW
 • STUDIO LEKTORSKIE I PORTAL PRZECZYTAMY.PL 02-05-2012
  Na krótko przed Świętem Pracy zostało oficjalnie otwarte nasze STUDIO NAGRAŃ LEKTORSKICH. Studio daje wiele możliwości - zatem postanowiliśmy stworzyć coś z myślą o ludziach młodych -...

  Na krótko przed Świętem Pracy zostało oficjalnie otwarte nasze STUDIO NAGRAŃ LEKTORSKICH.

  Studio daje wiele możliwości - zatem postanowiliśmy stworzyć coś z myślą o ludziach młodych - powołaliśmy do życia wyjatkowy portal dla młodych literatów.
  PRZECZYTAMY.PL to miejsce, gdzie można powierzyć swój własny tekst profesjonalnym lektorom, którzy przeczytają wasze dzieło zamieniając je w audiobooka.
  W dodatku za nagranie nic nie trzeba płacić.
  Czekamy na utwory młodych, zdolnych ludzi.

  Dlaczego audiobooki?
  Bo ciekawym doświadczeniem dla autora jest usłyszeć czy ktoś inny odczytuje (dosłownie i w przenośni) jego tekst tak samo jak On.
  Bo ciekawym doświadczeniem dla aktora jest dowiedzieć się od autora i innych słuchających czy jego interpretacja do nich przemawia i jakie w nich wywołuje odczucia.

  Dlaczego początkujący autorzy?
  Bo my także byliśmy początkujący (a może ciągle jesteśmy, tylko wydaje nam się że coś wiemy i umiemy?)
  Bo nam także ktoś pomógł i wyciągnął pomocną dłoń, wiedząc że jest to nam potrzebne.
  Bo taki mamy kaprys i już!

  Zapraszamy na stronę:
  www.przeczytamy.pl
  oraz na naszego fun page'a na facebooku:
  http://www.facebook.com/przeczytamy

  STUDIO LEKTORSKIE I PORTAL PRZECZYTAMY.PL STUDIO LEKTORSKIE I PORTAL PRZECZYTAMY.PL